UŽIVO: Borac savladao Slobodu

• Извор: АТВ
  • 04.12.2021. 14:35

U okviru 19. kola Premijer lige BiH banjalučki Borac dočekuje ekipu Slobode iz Tuzle.

Kraj utakmice u Banjaluci. Borac je savladao Slobodu sa 3:1 u svojoj posljednjoj utakmici jesenjeg dijela sezone u Premijer ligi BiH.

Biće tri minuta sudijske nadoknade na Gradskom stadionu.

90. minut  - Iz igre izlazi Goran Zakarić, a umjesto njega na terenu je Ante Živković.

83. minut - Velika šansa za Jovu Lukića. Odlično je napadač Borca promiješao odbranu gostiju, ali nije uspio da uputi kvalitetan udarac.

80. minut - Beganović šutira, ali odlično brani Ćetković.

80. minut - Dino Ćorić napušta igru, umjesto njega na teren će Nikola Milojević.

71. minut - Vušurović pogađa za 3:1. Odlično dodavanje Gorana Zakarića, Vušurović bježi čuvarima i povećava prednost. Ovo je 11. asistencija Zakarića ove sezone.

67. minut - Konačno malo uzbuđenja u drugom poluvremenu. Dejan Meleg šutira iz velike udaljenosti, ali njegov udarac ide pored gola.

58. minut - Mehmedović napušta igru, umjesto njega ulazi Veselinovoć. Igru napušta i Balić, njega je zamijenio Ramić.

52. minut - Prva izmjena u Borcu. Igru napušta Kujundžić, a na terenu je Subić.

46. minut - Vušurović odmah na startu drugog poluvremena pogađa za Borac. Iskoristio je odličan centaršut Dine Ćorića i pogodio glavom.

46. minut - Počelo je drugo poluvrijeme u Banjaluci

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena. Nakon nešto boljeg početka utakmice domaćih, Sloboda je uspjela da odgovori. Na kraju najeralniji rezultat.

45+1 - Huseinović nije uspio da pogodi okvir gola iz dobre pozicije.

45. minut - Igraće se dva minuta nadoknade

43. minut - Sloboda brzo odgovara. Palić iz dobre pozicije šutira preko gola.

42. minut - Nova prilika za Borac. Goran Zakarić je primirio loptu u kaznenom prostoru, ali Bukvić sjajno brani.

39. minut - Jovo Lukić je imao novu priliku, ali šutira pored gola.

37. minut - Fedor Predragović pogađa za 1:1.

37. minut - Dobar pokušaj Mehmedovića, ali njegov udarac brani Ćetković.

34. minut - Umjesto povrijeđenog Karišika ulazi Hasanović.

33. minut - Jovo Lukić postiže gol za vođstvo Borca. Nakon udarca Vojnovića, Bukvić loše interveniše, na odbijenu loptu natrčava Lukić i daje gol.

31. minut - Aleksandar Vojnović je pokušao, ali njegov udarac nije bio precizan.

24. minut - Borac mnogo konkretniji. Još jednom je pokušao Meleg, ali njegov udarac blokira Karišik.

20. minut - Drugi pokušaj Dejana Melega. Vezni fudbaler banjalučkog tima šutira pored gola.

16. minut - Velika prilika za Borac. Nakon gužve u šesnaestercu pokušao je Begić, ali iz dobre pozicije šutira preko gola.

15.  minut - Prvi udarac u okvir gola za ekipu Slobode. Predragović je šutirao u dobro postavljenog Ćetkovića, koji otklanja opasnost.

13. minut - Nova prilika za domaće. Loptu je u kaznenom prostoru primio Vušurović, uspio da proigra Ćorića koji iz prve šutira pravo u golmana gostiju Bukvića.

6. minut - Prvi pokušaj na utakmici za fudbalere Borca, i to preko Dejana Melega koji je šutirao iz velike udaljenosti, ali je njegov udarac odbranio golman gostiju Bukvić. U nastavku akcije Zakarić šutira pored gola.

1. minut - Počeo je meč u Banjaluci