Košarkaši Partizana savladali su Igokeu u Laktapšima rezultatom 70:68.

Gosti su uspjeli da nadoknade zaostatak i na kraju slave sa 70:68.

4. četvrtina

Igokea čuva prednost

Nakon 30 minuta igre Igokea vodi protiv Partizana 54:47.

Aleksandrovčani su napravili seriju 26:5, ali su gosti krajem četvrtine uspjeli da ublaže zaostatak iako su bili na minus 15.

Voler je sjajan sa 18 poena, kod Partizana Ledej je dao 12.

3. četvrtina

Furiozna četvrtina Igokee

Sjajna serija Igokee u posljednjih pet minuta poluvremena plus sedam nakon 20 minuta.

Aleksandrovčani vode 35:28 iako su zaostajali sedam koraka za Partizanom.

Sjajnu energiju donio je Voler koji je najefikasniji sa 13 peona, dva manje dodao je Stivens. Partizan nema raspoloženog pojedinca i napad je veliki problem u ovom meču za goste.

Očekivao se tvrd meč, ali crno bijeli imaju mnogo problema sa realizacijom.

2. četvrtina

Minimalna prednost gostiju nakon deset minuta.

Crno bijeli vode 16:15 pogotkom Ledeja za tri poena u posljednjem napadu.

Tvrda utakmica u kojoj odbrane dominiraju. Sedam poena dao je Stivens za Igokeu na drugoj strani Ledej pet.

1. četvrtina

Dvorana domaćeg tima ispunjena je do posljednjeg mjesta i oba kluba imaće sjajnu podršku sa tribina.

Očekivano, trener Partizana Željko Obradović dočekan je ovacijama navijača.

Pred početak utakmice generalni menadžer Igokee Igor Dodik dobio je plaketu kao znak zahvalnosti od KKI Bijeljina za 20 godina postojanja ovog kluba. Dodik je u proteklom periodu pomagao Bijeljince koji prisustvuju utakmici u Laktašima.